Familya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Familya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!
TMC'nin Fox için hazırladığı Familya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Başrollerinde Uğur Yücel, Güven Kıraç, Bülent Emrah Parlak, Büşra Pekin, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil ve Berat Efe Parlak'ın yer aldığı dizisinin senaryosu Ulan İstanbul'un senaristi olarak tanıdığımız Uğraş Güneş'e ait. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Can Yücel oturuyor.

Çağan Irmak'ın unutulmaz filmi ‘Babam ve Oğlum’un geçtiği çiftlikte çekilecek olan ve güçlü oyunculardan kadro kuran Familya'nın konusu ise şöyle:

2002 yılında Dünya Kupası’ndaki Türkiye-Senegal maçıyla başlıyor hikâye. İlhan Mansız’ın altın golü attığı maçla Türkiye o gün en mutlu anını yaşadı. Herkesin kutlama yapmak için sokaklara döküldüğü gündü. Fakat hikâyedeki ailenin en acı anı yaşanıyor o maç esnasında ve dağılıyorlar. İkisi kız, ikisi erkek dört çocuklu ailemizin hayatı bu trajik günden sonra değişiyor. Ve Uğur Yücel’in oynadığı baba karakteri Güneşdağı kasabasına yani baba toprağına gidiyor. Bu olaydan tam 14 yıl sonra, öğrendiği üzücü bir haber sonrası mazideki defterlerin hepsini kapatmak zorunda hissediyor ve ailesini bir araya toplamak için kolları sıvıyor.

İşte Familya dizisinin ilk tanıtımı;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER