Baba Candır: Gözümde tüten aile

Baba Candır: Gözümde tüten aile
Yeni sezona bomba gibi geliyoruz pozu
Kalp atışlarımın sesi oraya geliyor mu? Ellerimin titremesini hissedebiliyor musunuz? Beni anlayabiliyor musunuz? Gözlerimin kalp emojisi halini görebilen var mı? Tahmin edebiliyorummmmmm, çığlıklarınızı duydum bile.^^

Bence geçtiğimiz sezonun en çok sevilen işlerinden olan Baba Candır 31 Ağustos Çarşamba günü 2. sezon için çekimlere başlamış. Duyan duymayana, gören görmeyene, bilen bilmeyene haber etsin. Kulaktan kulağa yayılsın, davullar zurnalar çalınsın. Ayyy halaylar çekilsin, horonlar tepilsin.

Annenin yavrusunu özlediği gibi, sevdiği adamın asker dönüşünü bekleyen sevdalı gibi, gurbette memleketini özleyen insan gibi özledim. Hasretim büyük, çok büyük. Sığdıramam satırlara, duvarlara. Salih Baba’nın nasıl olduğunu, Ece ile Haluk evlendi mi yoksa hâlâ sevgili mi tereddütünü, yıllar geçti mi yoksa olduğu yerde mi devam ediyor kısmını merak ediyorum.


Ne kadar da özlenen Haluk^^

Yılların geçtiğini ve öyle başladığını hayal ediyorum. Ece ile Haluk evlenmiş. Çift yumurta ikizleri olmuş hatta 2 yaşına gelmiş çocukları. Ece evde onlarla uğraşırken, Haluk 3. çocuk gibi gündem oyunu PokemonGo oynuyor olsa. Ece’nin çığlıkları, Haluk’un Ece’nin yanındaki Pokemon’u almak için bağrışmasıyla karışsa nasıl kahkahalı olmaz mı? Egemen’in bebeği babasına çekse ve evde steteskop ile dolansa. Yalnız Ece halasına gittiğinde cool kimliğini bırakıp eniştesine ayak uydursa süper olmaz mı?


"Abim damat oluyor sırada bana geliyor" By Nermin

Kahkül kız Haluk Güney’in şirketinde çalışmaya devam ederken, evlenmiş olsa. Mesela kocası da aynı onun gibi olsa. Her akşam iş çıkışı şirkete gelse ve Haluk’u deli etse mükemmel olmaz mı? Salih Baba, çocuklarım büyüdü diye sevinirken torunlarıyla baş başa kalsa da Nermin Hala’ya satsa hepsini.^.^

Kimseyi unutmadım, unutmam. Rüzgar’ın hayat akışıyla, Emrecan’ın hayat akışı arasındaki farktan Ceylan söylense. Aslında evlenmek için değişmiş olan Emrecan, yine tembelliğe devam ederken bize yaşattığı keyfi ayaklarımızı koltuğa uzatıp izlesek.

Hep böyle düzgün mü gider hayat?

Elbette gitmez. Her şey düzenli mi hayatınızda? Bir şeyi bitirdim derken diğer yerden eksiklik çıkmıyor mu? Zaman zaman yama yapmak zorunda kalmıyor musunuz yaralarınıza? İçinizde kalanlar, cebinizden taşanlar, yolda giderken düşenler… Yanındakiler, yarınındakiler, dünün izleri, geleceğin düşleri… Damla’nın sorunu mu biter mesela? Yoksa Levent’in hırsları mı biter? Haluk evlendi diye ortalığı boş bulan olmaz mı? Şebo nerelerde durur? Şebnem sevgilisiyle sosyete düğününe katılırken, Ece ikizlerle uğraşmaz mı? Ayyyy durun, durun şu anda acayip keyif alıyorum bunları gözümün önünde canlandırırken.


"Kaptım yine kuğu gibi kızı" By Haluk

Hepsi özlemden, hepsi bir an önce dizinin başlamasını istediğimden. Kim emekli olur, kim darılır, kim ayrılır, kim kırılır? Yaz sezonunda 41 bölümü toptan bitiren arkadaşlarım bana soruyor sizi. Ne zaman yeni sezon gelecek diye? Ece ve Haluk çiftini tutanlar var. Bir de Emrecan ile Ceylan çok tatlış diyenler. Bir arkadaşım Egemen’i çok sevmiş, az daha dövüyordum. (Yok o kadar değil de kızdım. Ece & Haluk’u tutmazsan bozuşuruz dedim.) Anlasanıza be burnumun direkleri sızlıyor, gözümde tütüyorsunuz. Hemen gelin çok bekletmeyin. Yeni sezonda yolunuz açık, reytinginiz daha çok bol olsun.

Sevgiler, hasretle kokulu öpücükler... :*
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER