İşte Sude'nin Soy Ağacı (Temsili!)

İşte Sude'nin Soy Ağacı (Temsili!)
Medcezir’in zincir vurulamaz kadını Sude’nin Asım Şekip Kaya ile evlenmesi sonrasında fark ettik ki Sude; "Kaya" soyadını ele geçirmenin yanı sıra, Altınkoy’da başka hiçbir karakterin sahip olmadığı aile bağlarına sahip oldu. Geçen haftayı bolca hayalle kapatan MedCezir bize de ilham kaynağı oldu, işin içine biraz da hayal katarak Sude’nin soyağacını inceleik ve bakın nasıl sonuçlar elde ettik.
 
Öncelikle Sude & Faruk Beylice evliliği sebebiyle;
Sude; Mira ve Beren'in annesi.

Sude & Asım Şekip Kaya evliliği sebebiyle şu anda;
Rahmetli Ender ve Sedef'in üvey annesi, Selim'in üvey kayınvalidesi
Mert ve Yaman'ın üvey anneannesi(Yaman ı da aileden saymayan varsa özelden bize başvursun), bu durumda şu an
Mira ve Beren, Mert ve Yaman'ın üvey teyzesi oluyor.
Resmi olmasa da Sude bu durumda Yaman’ın öz annesi Nevin’le ve kardeşi Kenan’la da bağlanmış oluyor ve hatta Hasan’la da :)))

Peki ya gelecekte?

Mesela Sedef Faruk'la(artık o iş olmaz ama, hayal bu ya işte), Mira Yaman'la, Mert Eylül'le evlenirse Sude hikayenin neredeyse bütün kahramanlarıyla en uzak 2. dereceden akraba olur, şöyle ki;

Yaman & Mira evliliği sebebiyle;

Sude Mira’nın hem annesi hem de Yaman'ın üvey anneannesi olduğundan, kendi kızının yani Mira’nın üvey büyük kayınvalidesi olur ki bu sebepten kendi kendisinin de bir üst kuşaktan dünürü olur. Ayrıca Mira Yaman'ın üvey anneannesinin kızı olduğundan aynı zamanda Yaman ve Mert'in üvey teyzesi olur.

Sedef Faruk evliliği sebebiyle;
Sedef'in üvey annesi olduğundan, Sude eski kocasının üvey kayınvalidesi olur. Biraz daha karıştıralım Sedef&Faruk çiftinin çocuğu olursa; diyelim ki Ali, Mira ile Beren'in üvey kardeşi olur, Sude'nin üvey torunu olur, bu sebeple Mira ve Beren kardeşleri Ali'nin aynı zamanda üvey teyzeleri olur.

Eylül Mert evliliği sebebiyle;
 Sude; Eylül'ün üvey büyük kayınvalidesi olur. Eylül'ün ailesiyle de 2. Kuşaktan dünür olur. Haa bir de Mira ve Eylül görümce olur. Sude aynı zamanda Eylül’ün görümcesinin annesi olur, bu akrabalığa bir isim getirmemişiz.
 
Yani Sevgili MedCezir izleyeni! Lütfen çiftler ayrılıyor diye senaryoya kızma, OC’de bu olayları çözümlemek gayet kolaydı. Onlarda herkes, aunt, uncle… Eğer bütün çiftler barışırsa, işler böyle içinden çıkılmaz olur, o yüzden sakinliğin tadını çıkarın:)
 

SUDE'NİN SOY AĞACI TEMSİLİ! 

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER