Gelinliğe Evet De: En zor cevap evlilik teklifinde değil gelinlik seçiminde verilir!

Gelinliğe Evet De: En zor cevap evlilik teklifinde değil gelinlik seçiminde verilir!
Sabahları kahvaltı yaparken haber programı izlemeyi hiç sevmem. Tüm kanalları zaplayıp bulabildiğim en enerjik diziyi ya da programı izlemeye çalışırım. Gün içinde zaten yeterince kötü haber alıyoruz son zamanlarda…

İş başa düştü dedim, hiç haber yayını yapmayan bir kanal buldum! Hem de Y ve Z kuşaklarıyla iletişime geçebilmek için ‘emoji’ kullanmayı seçen bir kanal! Bizimle bizim dilimizde konuşan... Evet, TLC.

Okulu bitirip çalışmaya başladıktan sonra mahalle baskısı dediğimiz oluşumun bilinçaltıma yaptığı hain saldırılar, akrabalarımın ve arkadaşlarımın hızla evlenmeye başlaması sonucu Gelinliğe Evet De’yi izlemeden güne başlayamaz oldum.

Programın sunucusu adeta bir kafein bombası. Her daim enerjik ve çözüm odaklı biri. Bayılırım kriz iletişimi yapan insanlara! En çılgın gelinlerle, en çözülmez denilen sorunlarla o kadar güzel baş ediyor ve çözüme ulaşıyor ki. Anlayamazsınız...

Öncelikle programın sunucusunu tanıyalım; Randy (Fenoli), 1990 yılında Miss Gay America’yı kazandıktan sonra ödül parasıyla New York’ta bir moda okuluna kayıt olup tasarımcılığa adım atmış. 1992 -2007 yılları arasında moda tasarımcısı olarak çalışmış. Daha sonra ise 2011 yılında, Say Yes to the Dress / Gelinliğe Evet De ile televizyona çıkmış.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER