Twin Peaks oyuncuları şimdi nasıl görünüyor?

Twin Peaks oyuncuları şimdi nasıl görünüyor?
90ların başında ekrana gelen Twin Peaks son bulalı 25 sene oldu. Üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen dizi sevgiyle anılmaya devam ediyor.

Bizlerin İkiz Tepeler ismiyle bildiği yapımı Mark Frost ve David Lynch yarattı. 8 Nisan 1990'da başlayan dizide Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Richard Beymer, Lara Flynn Boyle, Sherilyn Fenn, Warren Frost ve Peggy Lipton gibi isimler rol alıyordu.

Hikayeyi kısaca özetlemek gerekirse, kendine özgü bir karaktere sahip olan FBI Özel Ajanı Dale Cooper, Twin Peaks kasabasında genç bir kadının cinayetini araştırmaya başlıyor. Ancak bahsi geçen kasaba da tıpkı ajan gibi kendine özgü bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Burada hiçbir şey göründüğü gibi değil.

Sevilen yapım Haziran 1991'de son buldu. Hepimiz artık biliyoruz ki 25 yılın ardından yakın zamanda yeni Twin Peaks bölümleri izleyeceğiz. Hem dizinin yıldönümünü anmak, hem de sevilen oyuncuların şimdiki hallerini görmek adına ufak bir liste derledik. Buyurun hep birlikte bakalım...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER