Hayatımın Aşkı ana karakterleri iş görüşmesinde

Hayatımın Aşkı ana karakterleri iş görüşmesinde

Kanal D ekranında Hayatımın Aşkı tanıtımları dönmeye başladığında fazlasıyla ilgi çekmişti, kadronun tamamında insanı heyecanlandıran isimler vardı.

Dizinin başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman paylaşıyor. Kadrodaki diğer isimler ise; Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, İlay Erkök, Sarp Can Köroğlu, Seda Türkmen, Murat Parasayar, Gizem Terzi ve Duygu Gök.

Hikaye Şebnem Aşkın’a, senaryosu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’a ait olan dizinin yapımcılığını; Lucky Red, yönetmenliğini ise Osman Taşçı üstleniyor. Dizinin ilk bölümünü ünlü reklam yönetmeni Ketche çekmişti.

Otuz yaşından sonra evlenme şansı olamayacağını düşünen Gökçe’nin kalbi, Ajans 237’nin patronu Demir için atar ve ona ulaşabilmek için tek başına verdiği mücadelelerden bir sonuç alamaz ve kendine bir müttefik bulur; Kaan. Kısacası son zamanlarda seyir keyfi yüksek romantik komedilerden biri Hayatımın Aşkı.

Öykü Sevinç ve Dilara Pamuk; sizler için hiçbir masraftan kaçınmadan, dizi evrenine gittiler ve Hayatımın Aşkı ana karakterleri ile mülakat yaptılar. Buyrun okumaya, onlar kendilerini anlatacaklar...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER