The Night Manager: Kedi ve fare oyunu

The Night Manager: Kedi ve fare oyunu

BBC ve AMC ortak yapımı olan The Night Manager dünya genelinde büyük ilgi gören bir yapım haline geldi. Öyle ki dizi ve oyuncular Emmys Dergisi'ne konuk oldu.

John le Carré'nin aynı isimli kitabından uyarlanan bu mini dizinini başrollerinde Tom Hiddleston ve Hugh Laurie yer alıyor. Onlara Olivia Colman, Elizabeth Debicki, Tom Hollander, Michael Nardone, David Avery, Amir El-Masry, Nasser Memarzia, Umit Ulgen gibi isimler eşlik ediyor.

İlk gösterimi 66. Berlin Film Festivali'nde gerçekleşen The Night Manager önce BBC aracılığıyla İngiliz izleyicisinin karşısına çıktı. Şimdi de AMC ile Amerika'da ekrana geliyor.

Dizide  Jonathan Pine isminde eski bir İngiliz askerinin macerası anlatılıyor. Pine, Burr ismindeki bir ajan tarafından gizli bir göreve atanıyor. Richard Onslow Roper'un silah kaçakçılığı operasyonunda içeriye sızıp, burada dönenleri açığa çıkartmaya uğraşıyor. Ancak başarılı olması için çok derine inmesi, gerçekten onlardan biri olması gerekiyor.

Emmys bu başarılı yapımın ekrana taşınma sürecini, oyuncuların karakterlerine ve hikayeye dair düşüncelerini derledi. Buyurun birlikte bakalım...

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER