Game of Thrones galasında yıldızlar geçidi yaşandı

Game of Thrones galasında yıldızlar geçidi yaşandı
Yeni bölümlerini merakla beklediğimiz Game of Thrones'un altıncı sezon galası sonunda yapıldı. Dizinin yıldızları şıklıklarıyla kırmızı halıya damgalarını vurdu.

Bildiğiniz gibi HBO kanalında ekrana gelen Game of Thrones son yılların en fazla izlenen dizilerinden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Dizi beşinci sezon finalinden beri bolca Jon Snow'un akıbeti, yeni sezon teorileri ve paylaşılan içeriklerle gündeme geldi. Bunlar arasında en fazla konuşulan elbette Jon Snow oldu. Merak edilen soruların cevaplarını ancak altıncı sezonla birlikte alabileceğiz. Bu bölümler birkaç gün içinde izleyici karşısına çıkacak. Ancak ondan önce altıncı sezonun ilk bölümü Los Angeles şehrinde Chinese Theatre’da gerçekleştirilen galada izletildi. Her ne kadar neler olduğunu çok merak etsek de, henüz bölüme dair sızan bir bilgi bulunmuyor. Bizlere de galadan fotoğraflara bakmak düşüyor.

Game of Thrones'un altıncı sezonu 24 Nisan'dan itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Dizinin yıldızlarının katılımıyla şenlenen galadan kareleri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER