American Crime Story vs American Horror Story: Sarah Paulson'ın muhteşem değişimi

American Crime Story vs American Horror Story: Sarah Paulson'ın muhteşem değişimi
Amerikalı oyuncu Sarah Paulson, bu yıl iki farklı televizyon rolüyle karşımıza çıkıyor. Onu geçen hafta ilk bölümüyle dünya televizyonlarına giriş yapan American Crime Story'de O.J. Simpson'ın davasındaki önemlisi isimlerden Marcia Clark ve geçtiğimiz aylarda beşinci sezonunu tamamlayan American Horror Story'de Sally karakterleriyle izleme fırsatı yakaladık..

American Horror Story'nin önceki sezonlarında da yer alan Paulson son zamanlarda birçok farklı projelere dahil oldu. Bunların arasında 12 Years a Slave, Carol, The Runner gibi filmleri görüyoruz. Fakat American Crime Story ve American Horror Story'de farklı bir durum söz konusu. 

İki dizinin de yaratıcısı olan Ryan Murphy, onu her iki projesinde de görmek istiyordu. Böylece Paulson için zorlu bir süreç başlamış oldu. Tam beş ay boyunca aynı anda birbirinden farklı iki karakteri canlandırdı. Gündüzleri American Crime Story'de Marcia Clark, geceleriyse American Crime Story'de Sally karakterlerine hayat verdi. Bu süreçte setler arasında koşturdu, farklı saç ve makyajlarla değişime uğraşdı. O bu zorlu görevi alnının akıyla gerçekleştirirken her iki dizideki rol arkadaşları Paulson'ın bu başarısına şapka çıkartıyor.

Sarah Paulson'ın değişim sürecini ekrana taşıyan ilgi çekici videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER