Parayı takip edenlerin çatışması Billions'a yakından bakalım

Parayı takip edenlerin çatışması Billions'a yakından bakalım
Başrollerinde Damian Lewis ve Paul Giamatti'nin yer aldığı Billions, daha şimdiden ikinci sezon onayı almayı başardı. Peki bu dizi ne anlatıyor diye hiç merak ettiniz mi?

Brian Koppelman, David Levien ve Andrew Ross Sorkin'in yarattığı dizi parayı takip edenlerin çatışması ve çekişmesini anlatıyor. 21. yüzyıl Amerikan rüyasının peşinden koşan, sesi yüksek çıkan güçlü insanların kar ve ihtişam üzerine kurulu hayatı, Billions ile ekrana taşınıyor. Dizide Paul Giamatti soğuk kanlı bir savcı olan Chuck Rhoades’u, Damian Lewis ise hırslı ve zeki milyoner Bobby Axelrod’u canlandırıyor. Fakir bir gençlik geçiren Bobby, zekası ve ekonomik öngörüleriyle zengin olmayı başarıyor. Bu sebeple de halk tarafından oldukça seviliyor. Amerika Birleşik Devletleri için üst düzey savcılık yapan Chuck ise, Bobby’nin bir açığını yakalayıp onu tutuklatmanın peşinde. Böylece ikili arasındaki güç mücadelesi de başlamış oluyor. Dizide Lewis ve Giamatti'ye Maggie Siff, Toby Leonard Moore, David Costabile, Malin Akerman, Kelly AuCoin ve Condola Rashād gibi isim eşlik ediyor.

Showtime kanalının bu sevilen dizisi ilk sezonuyla pazartesi günleri 22.30’da FX'te ekrana geliyor. Eğer diziye biraz daha yakından bakmak isterseniz, dizi hakkında bilgilerin yer aldığı videoya bir göz atın deriz!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER