Evimizin oğlu Murat Güloğlu ile hafta sonu keyfi

Evimizin oğlu Murat Güloğlu ile hafta sonu keyfi
Kim sabah yedi'de davet edildiği yere, altı'da gider? Ben tabii ki! Ranini.. Cihangir'den, Zeytinburnu Fox Tv binasına, Pazar sabahı nasıl bir trafik kaosu olacağını düşledim de, henüz kimsecikler gelmeden kanalın kapısına dikildim acaba? O kısmını halen bilmiyoruz. Ancak karanlığın içinde mücevher gibi parlayan binayı görmek, mahmur gözlerle işe gelenleri izlemek de ayrı bir keyifti. Ne işim var burada? Anlatayım.

Pantene Altın Kelebek kulisinde tanıştım; tam dört yıldır her cumartesi, pazar sabah ekrana çıkıp ortalama iki buçuk saat konuğumuz olan, hafta sonu sabahımızı şenlendiren Murat Güloğlu ile.. Bir süre sohbet ettik. Sonra haber merkezini ve yayın öncesi hazırlık aşamasını izlemek istediğimi söyledim. "Şahane olur" dedi. Biz de geçen Pazar sabahı için sözleştik. Şimdi siz de bu buluşmadan gözlediklerimi okuyacaksınız..

Ah, başlamadan önce beni mahremine sokup haber merkezinde ağırlayan, Murat Güloğlu'na, yönetmen Savaş Yıldız'a, editör Öznur Turalıoğlu'na, Fox Tv'ye ve Fox Kurumsal ekibine teşekkürü borç bilirim.. Hazır mısınız? Buyrun o zaman..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER