Sustalı Ceylan ekran yolculuğu için start aldı

Sustalı Ceylan ekran yolculuğu için start aldı
-- ÖZEL HABER--

Bu sezon başlarken elimize geçen senaryolar arasında güçlü hikayesi ve üslubu ile dikkatimizi çeken lakin başarılı olabilmesi için çok sağlam da bir reji ihtiyacı olan proje Sustalı Ceylan nihayet ekrana çıkmak için kendine bir kanal buldu.

Burak Sağyaşar'ın sahibi olduğu Bi Yapım bu proje için önce Show Tv ile görüşüyordu. Show Tv'de yaşanan ani yönetim değişikliği sebebiyle açığa çıkan dizi daha sonra kısa bir süre için Star Tv'nin ve Atv'nin de görüş alanına girdi.

Bu gün sektör kulislerine düşen habere göre genç yapımcı Burak Sağyaşar sonunda Fox Tv ile sözleşme aşamasına gelmiş. Projenin ilk anından beri hikayenin kadın başrolü olarak Aslı Tandoğan olarak düşünülmüştü. Duyumlarımıza göre erkek oyuncu için Caner Cindoruk ile imza aşamasına da gelinmiş.

Sevgi Yılmaz
'ın hikayesi ve senaryosu olan Sustalı Ceylan hakkında merakla beklediğimiz bir diğer bilgi ise dizinin yönetmeninin kim olacağıdır. Konuşulan birkaç isim var ama doğrulatamadığımız için telaffuz etmiyoruz. Eğer bir son dakika değişikliği olmazsa Sustalı Ceylan, Ocak 2016'da yayına çıkmayı planlıyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER