Minority Report'un ilk sezonu 10 bölüme düştü

Minority Report'un ilk sezonu 10 bölüme düştü
Sinemadan televizyona uyarlanan Minority Report'un televizyon macerası iyi gitmiyor. Dizinin 13 bölümlük siparişi 10 bölüme düşürüldü.

Hikayesiyle dikkat çeken yapım sezona umut vaat etmeyen reytinglerle başlamıştı.  Geçen haftalarda da Minority Report'un reytinglerini bir değişim yaşanmadı. Yayına 3.1 milyon izleyiciyle başlayan yapım ikinci haftada 2.7 milyon izleyiciye düştü. Yapımın bu hafta ekrana gelen bölümünü sadece 2.3 milyon kişi izledi. Bu düşüş Fox'un da dikkatinden kaçmadı. Dizinin 13 bölümlük anlaşması 10 bölüme çekildi. Amerikan ulusal yayıncılık sisteminde tüm yeni diziler yayın hayatına 13 bölümlük siparişle başlıyor. Diziden memnun kalınması halinde bu bölümlere ek sipariş veriliyor. Aksi halde dizi iptal ediliyor ya da bölüm sayısı azaltılıyor. Minority Report, şimdilik iptal noktasına ulaşmadı. Ancak dizinin geleceği pek parlak görünmüyor.

Minority Report'un dizi versiyonu 2065 yılında Washington'da geçiyor. Hikayenin ana karakteri olan Dash, sıra dışı öngörü teknikleriyle işlenecek cinayetleri durdurmak için verilen mücadele ediyor. Geleceği belirsiz olan bu dizi Amerika'da pazartesi günleri ekrana gelecek. Bu yeni dizi Türk izleyicisiyle 13 Ekim'de Fox Crime'da buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER