Banshee 4. sezon tanıtımı paylaşıldı

Banshee 4. sezon tanıtımı paylaşıldı
Cinemax'in sevilen orijinal yapımlarından biri olan Banshee'nin dördüncü sezonla birlikte biteceği geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Şimdi dizinin son sezonundan bir tanıtım paylaşıldı. Böylece dizinin final sezonunun ne zaman başlayacağı da belli oldu.

Banshee, Pennsylvania'da diziyle aynı isme sahip bir kasabada geçiyor. Kasabada Şerif Lucas Hood ismiyle yer alan kişi aslında kendisiyle aynı sıralarda kasabaya gelen şerifin kimliğini kullanmaya başlıyor. Güçlü bir adam olan Rabbit'ten kaçmak isteyen Lucas, şerifin kimliğini saklanabilmek için benimsiyordu. Gerçek adını bilmediğimiz ana karakterimiz, bir yandan gerçek kimliğini saklamaya bir yandan da partneriyle suç işlemeye devam ediyordu.

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen gibi isimlerin rol aldığı dizinin dördüncü sezonda bitebileceği bir süredir konuşuluyordu. Hatta senaristler dördüncü sezon finalini dizinin bitme ihtimalini göz önünde bulundurarak yazdıklarını açıklamıştı. 

Son sezonda dizide ayrıca Eliza Dushku'yu Veronica Dawson rolünde göreceğiz. Karşımıza pervesız bir FBI ajanı olarak çıkacak. Onun yanı sıra Nina Cruz karakterini Ana Ayora ve Maggie karakterini Casey LaBow canlandıracak.

Jonathan Tropper ve David Schickler ikilisinin yarattığı Banshee, dördüncü sezonuyla 1 Nisan'dan itibaren ekrana gelecek. Diziden paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER