Minority Report'un reytingleri düşmeye devam ediyor

Minority Report'un reytingleri düşmeye devam ediyor
Akıllarda başrolünde Tom Cruise'un yer aldığı filmle yer eden Minority Report bu yıl Fox'ta dizi olarak ekrana gelmeye başladı. Yeni yayın döneminin ilgi çekici yapımlarından biri olan Minority Report reytinglerde aynı başarıyı gösteremiyor.

Minority Report'un dizi versiyonu 2065 yılında Washington'u mesken tutuyor. Hikayenin ana karakteri olan Dash, sıra dışı öngörü teknikleriyle işlenecek cinayetleri durdurmak için verilen mücadele ediyor. Filmde gördüğümüz ve suç işlenmesine olay yaşanmadan engel olan program 2050 yılında yürürlükten kaldırılmış. Hukuk sistemi artık daha yeni sistemlerle çalışıyor. Ancak bu programın kapatılması, Dash'in öngörü yeteneğini kaybetmesine neden olmuyor. Dash, bu yeteneği kullanmanın farklı yollarını arıyor.

Hikayesiyle dikkat çeken yapım sezona çok başarılı bir reytingle başlamadı. Geçen haftalar da Minority Report'un reytinglerini yükseltmesini sağlamadı. Yayına 3.1 milyon izleyiciyle başlayan yapım ikinci haftada 2.7 milyon izleyiciye düştü. Yapımın bu hafta ekrana gelen bölümünü sadece 2.3 milyon kişi izledi. 

Her hafta azalan izleyici oranları dizi için için pek umut vaat etmiyor. Birçok mecra bu yayın döneminde ilk iptal edilecek dizinin Minority Report olduğuna inanıyor. Şimdilik bu yönde bir gelişme yok. O zamana kadar Minority Report, Amerika'da pazartesi günleri ekrana gelecek. Bu yeni dizi Türk izleyicisiyle 13 Ekim'de Fox Crime'da buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER