Supernatural 11. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de ekrana gelecek

Supernatural 11. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de ekrana gelecek
Başrolünde Jared Padalecki ve Jensen Ackles'in yer aldığı Supernatural'da Winchester kardeşler maceralarına 11. sezonda devam ediyor. Yeni bölümler Digiturk kanallarından Dizimax Sci-Fi'de ekrana geliyor.

Supernatural, babaları tarafından doğaüstü yaratıklara karşı avcı olmak üzere yetiştirilen Dean ve Sam Winchester kardeşlerin etrafında gelişiyor. Sarı gözlü şeytanın annelerini henüz onlar çok küçükken yakarak öldürmesi üzerine hem iki kardeş hem de babaları hayatlarını insanları bu gibi varlıklardan korumaya adıyordu.

10 yıldır merakla izlenen Supernatural'ın geçtiğimiz sezonu bomba gibi bir bölümle sonlanmıştı. Neredeyse ölüm makinesi haline gelen Dean mühürden kurtulmayı başarmış, en önemlisi ise Ölüm ölmüştü. Tabii bu durum büyük tartışmaları da beraberinde getirdi. Yeni sezonda Winchester kardeşlerin yeniden ortaya çıkan Karanlık'la mücadele edecek. 

Supernatural'ın “Out of the Darkness, Into the Fire” isimli yeni bölümü Amerika'da 7 Ekim'de ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra Türk izleyicilerle buluşacak. Winchester kardeşlerin maceraları 8 Ekim'den itibaren perşembe günleri saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi'de yayımlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER