Elizabeth Hurley'in başrolünü oynadığı The Royals, Dizimax Drama kanalında başlıyor!

Elizabeth Hurley'in başrolünü oynadığı The Royals, Dizimax Drama kanalında başlıyor!
Mart 2015'te E!'da yayını başlayan drama serisi The Royals, 29 Eylül'de ülkemizde yayınlanmaya başlıyor. İkinci sezon onayını da alan dizi, İngiliz Kraliyet Ailesi konseptine güncel kurgusal karakterler yerleştirerek skandalı, draması ve entrikası bol bir hikaye ile karşımıza geliyor. Dizide Henstridge hanedanının ana kraliçesi rolünü ünlü oyuncu Elizabeth Hurley canlandırıyor.

The Royals'ın konusu kısaca şöyle: Kraliyet Ailesi mensubu olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanan Prens Liam (William Moseley) ve Prenses Eleanor (Alexandra Park), günlerini gün ederek sarayda yaşamaktadırlar. ne de olsa babalarından sonra tahtın varisi ağabeyleri Robert'tir ve iki kardeş kraliyetle ilgili hiçbir sorumluluklarının olmayacağını düşünmektedirler.

Ne var ki Robert bir cinayete kurban gider ve bu durum aile içindeki bütün dengeleri alt üst eder. Oğlunu kaybetmenin acısını çeken Kral Simon Henstridge (Vincent Regan) monarşinin varlığını sorgulamaya başlar. Bu gelişme başta Kraliçe Helena (elizabeth Hurley) olmak üzere tüm aile bireyleri için tehlike çanlarının çaldığı anlamına gelmektedir. Kraliçe Helena bir taraftan Kral'ın fikrini değiştirmeye çalışır, bir taraftan da küçük oğlu Liam'ı tahta çıkmaya hazırlamak için harekete geçer.

Mark Schwahn'ın Michelle Ray'ın Falling for Hamlet adlı eserini baz alarak ekrana uyarladığı dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak yayınlandı. Stand and Unfold Yourself adındaki ilk bölümü 29 Eylül'den itibaren her Salı, saat 22:00'da Digiturk, Dizimax Drama kanalında izleyebilirsiniz.


The Royals, Fragman


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER