Jessica Jones için ilk görseller paylaşıldı

Jessica Jones için ilk görseller paylaşıldı
Netflix'in Marvel ile ortaklığının ikinci meyvesi olan Jessica Jones, kasım ayında izleyicilerle buluşacak. İlk bölümler için geri sayım devam ederken diziden ilk fotoğraflar yayımlandı.

Marvel'ın Netflix'te ekrana getirdiği diziler Daredevil ile birlikte başlamıştı. Bu dizinin hem izleyiciler hem de eleştirmenlerce çok beğenilmesiyle diğer projelerden beklenti de yükseldi. Yine çizgi romandan ekrana taşınacak bir karakter olan Jessica Jones, trajik bir şekilde sonlanan kahramanlık deneyiminin ardından dedektifliğe başlıyor. Özel bir dedektif olarak ilerlemek isteyen Jones, New York'ta beklenmedik güçlere sahip insanların yer aldığı davalarla uğraşıyor. Bu ilgi çeken yapımdKrysten Ritter, David Tennant, Mike Colter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty ve Wil Traval rol alıyor.

Baş yazarlığını Melissa Rosenberg'in üstlendiği yapımın ilk sezonu 20 Kasım'da Netflix'in hizmet verdiği tüm ülkelerde izleyiciyle buluşacak. Paylaşılan diğer fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER