Netflix'in yeni dizisi Jessica Jones'ta bizi neler bekliyor?

Netflix'in yeni dizisi Jessica Jones'ta bizi neler bekliyor?
Orijinal yapımlarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Netflix, yakın zamanda Marvel'le ortak çalışmaları olan Jessice Jones'u ekrana taşıyacak. Peki bu yıl içinde izleyebileceğimiz Jessica Jones nasıl bir dizi olacak?

Marvel'da televizyon yapımlarından sorumlu isim olan Jeph Loeb, geçtiğimiz günlerde Jessica Jones hakkında konuştu. Bizleri nasıl bir dizinin beklediğini anlattı. Loeb, "Daredevil için ilk kez oturup konuştuğumuzda bunun önce bir polisiye, ardından bir süper kahraman dizisi olacağına karar vermiştik. Jessica Jones'la ilgili konuştuğumuz önemli şeylerden birisi de dizinin önce bir psikolojik gerilim, sonra bir süper kahraman dizisi olduğuydu." şeklinde konuştu.

Elbette dizide rol alacak önemli isimlerden birisi de Doctor Who ve Broadchurch gibi dizilerden tanıdığımız David Tennant. Başarılı oyuncu, Jessica Jones'ta karşımıza kötü adam rolünde çıkacak. Jeph Loeb, David Tennant'ın Jessica Jones'taki önemini Daredevil'daki Vincent D’Onofrio'yu örnek vererek anlattı. Bunu da "Tıpkı Vincent D’Onofrio'nun Daredevil'ın yarısı oluşu gibi, David Tennant'ın da Jessica Jones'un yarısı olduğunu göreceksiniz. David Tennant ile Krysten Ritter arasındaki dinamik izleyicilere nefeslerini tutturacak cinsten. Akıllara devamlı olarak "Peki şimdi ne olacak?" ya da "Bundan sonra ne olabilir ki?" gibi soruların gelecek." sözleriyle açıkladı. Anlatılanlara bakılırsa, bizleri yine şahane bir dizi bekliyor.

Jessica Jones'ta Krysten Ritter ve David Tennant'ın yanı sıra, Rachael Taylor, Mike Colter, Carrie-Ann Moss, Eka Darville, Erin Moriarty, Wil Traval gibi isimler rol alacak.

Marvel'ın televizyondaki son çalışması Jessica Jones, bu yıl içinde Netflix'te ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER