Çalıkuşu'nun Sütlü Nuriye'si yeni bir dizi ile ekrana dönüyor!

Çalıkuşu'nun Sütlü Nuriye'si yeni bir dizi ile ekrana dönüyor!
Çalıkuşu dizisinde oynadığı Sütlü Nuriye karakteriyle dikkatleri üzerine çeken ve ardından 33 kilo vererek yeni bir imaja bürünün başarılı oyuncu Elif Sümbül Sert, yeni bir diziyle geri dönüyor.  
 
Ekran hayatına Aliye dizisiyle başlayan ardından Şöhret, Aşk Bir Hayal, Asi ve Çalıkuşu gibi yapımlarda rol alan Elif Sümbül Sert, Perşembe akşamı Samanyolu TV’de yayınlanmaya başlayacak olan Azim Kahramanı Ayşe dizisiyle ekrana geri dönüyor.  Bu kez 6 çocuklu bir anneyi oynayacak olan Sert, dizide kanser olduğunu öğrenince çocuklarını emanet edecek kimseyi bulamaz ve kocasını güvenilir biriyle evlendirmekten başka çaresi kalmaz.
 
Perşembe akşamı saat 19.50’de başlayacak olan dizinin kadrosunda Elif Sümbül Sert’in yanı sıra Gökhan Bekletenler, Murat Sakaoğlu, Sena Çakır Bahar Karaoğlu, Can Albayrak, Oğuz İşçi gibi başarılı isimler yer alıyor.
 
Dizinin dikkat çeken hikayesi ise şöyle; Beş çocuk annesi ve mutlu bir ailesi olan Ayşe (Elif Sümbül Sert) altıncı çocuğuna hamileyken acı bir şekilde kanser olduğunu öğrenir.  Doktorlara göre doğum yapması halinde ölüm riski çok fazladır. Ancak Ayşe yine de doğum yapmaya karar verir. Geride kalan ailesini ve çocuklarını emanet edebileceği kimsesi olmayan Ayşe’nin tek bir çaresi kalır. Kocasını güvenilir bir kadınla evlendirmek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER