Arrow'dan iki tanıtım birden geldi

Arrow'dan iki tanıtım birden geldi
Yeni bölümleri her geçen gün daha da fazla merak uyandıran Arrow için iki tanıtım arka arkaya paylaşıldı. Bu tanıtımlarda özellikle bir yüzük fazlaca dikkat çekti.

Starling City'yi terk eden Oliver ve Felicity çifti oldukça mutlu görünüyor. İkili oldukça basit bir yaşam sürüyor. Öyle ki, Oliver ufak bir sürpriz yaparak Felicity'ye evlenme teklif etmeyi düşünüyor gibi... Hazırladığı tatlılardan birinin içine aldığı yüzüğü yerleştirmeye çalışırken görüyoruz. Ancak Laurel ve Thea'nın yardım istemeye gelmesiyle bu plan alt üst oluyor. Artık adı Star City olan şehirde yaşananlar Oliver'ı geri dönmeye ikna ediyor. Felicity de hazırladığı yeni kıyafet ve gereçlerle şehrin kahramanının geri dönüş sürecini hızlandırıyor. Özellikle Oliver'ın "Karanlıkla mücadele etmek için bildiğim tek yol, karanlığa dönüşmek." sözleri dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra Laurel, Thea ve John Diggle'ı da iş başında görüyoruz.

Başrollerinde Stephen Amell, Emily Bett Rickards, David Ramsay, Katie Cassidy, Willa Holland ve Paul Blackthorne yer aldığı Arrow, dördüncü sezonuyla 7 Ekim'de ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER