Arrow: 4. sezon fragmanı sonunda çıktı

Arrow: 4. sezon fragmanı sonunda çıktı
The CW'nun ilgi gören dizisi Arrow'un dördüncü sezonu için uzun bir tanıtım yayımlandı. Hiçbir yeni bilginin paylaşılmadığı bir sürecin ardından gelen fragman izleyiciler tarafından heyecanla karşılandı.

Dördüncü sezonda diziye geri dönen oyuncular arasında Stephen Amell, Emily Bett Rickards, David Ramsay, Katie Cassidy, Willa Holland ve Paul Blackthorne yer alıyor. Elbette yeni bölümler aynı zamanda yeni yüzler demek. Dizinin yeni karakterlerine Neal McDonough, Echo Kellum, Parker Young, Jeri Ryan, Alexander Calver ve Elysia Rotaru hayat verecek. Ancak elbette asıl ilgi uyandıran gelişme NBC'nin Constantine dizisinde yer alan Matt Ryan'ın aynı karakterle Arrow'da yer alacak olması... Bu tanıtım sayesinde John Constantine'yi ilk kez Arrow'da görüyoruz. Onun sayesinde Caity Lotz'un canlandırdığı Sara Lance de ölümden dönüyor. Onun dışında şehri terk eden Oliver ve Felicity'nin neler yaptığına, ikilinin geri dönüşüne, Starling City'nin adının Ray Palmer anısına Star City olarak değiştiğine, ekibin onlarsız mücadeleye devam ettiğine şahit oluyoruz.

Arrow, giderek daha da merak uyandıran yepyeni bölümleriyle 7 Ekim'de ekrana dönecek  Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER