Arrow: John Diggle'nin kostümü belli oldu

Arrow: John Diggle'nin kostümü belli oldu
İlgiyle takip edilen çizgi roman uyarlaması Arrow'da John Diggle sonunda bir kostüme kavuşuyor. Bu kostümden ilk fotoğraf izleyicilerle paylaşıldı.

John Diggle, dizi başladığından beri Oliver Queen'e yardımcı olmasıyla tanınıyor. Dışarıdan bakınca onun koruması ya da şoförü gibi görünen bu karakter, Oliver'ın Starling City'deki adalet arayışına yardımcı oluyor. Ancak bu mücadelesini şimdiye kadar herhangi bir kostüm giymeden ya da yüzünü gizlemeden yapıyordu. Karakterin şansı şimdiye kadar yaver gitti. Ancak artık evli ve çocuk sahibi olan John'un kimliğini gizleme zamanı da gelmişti. Daha önce onun da kostüm sahibi olacağı San Diego Comic Con'da duyurulmuştu. Ancak John'un merak edilen kostümle ilk fotoğrafı anca gelebildi.Onun bu kostümünün Marvel çizgi romanlarında ve Fox Stüdyoları filmlerinde gördüğümüz Magneto'nun kıyafetine benzerliği özellikle dikkat çekiyor. 

Buna ek olarak, Stephen Amell kendi Twitter hesabı üzerinden yakın zamanda Arrow'un dördüncü sezonu için bir tanıtım yayımlanacağını duyurdu. Böylece Arrow hayranlarının tepkilerinin ciddiye alındığını da görmüş oldu.

Arrow, daha şimdiden merak uyandıran yepyeni bölümleriyle 7 Ekim'de ekrana dönecek


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER