Pretty Little Liars'ın açılışı değişecek

Pretty Little Liars'ın açılışı değişecek
ABC Family'nin altı sezondur ekrana gelen dizisi Pretty Little Liars, ocak ayında ufak bir değişiklikle birlikte ekrana dönecek. Dizinin altı yıldır aynı olan açılışı güncellenecek.

Bu ilgi çeken açıklama Pretty Little Liars'ın yaratıcılarından Marlene King tarafından yapıldı. King, şahsi Twitter hesabı üzerinden "Ocakta geri döndüğümüzde eğlenceli yeni bir açılış olacak. Tüm karakterler shh deme şansı yakalayacak." sözlerini paylaştı. Bilindiği gibi dizinin şimdiye kadarki açılışında sadece Lucy Hale elleri burnuna götürüp "shh!" işareti yapıyordu.

Bu değişiklik beraberinde yeni sorular da getirdi. Özellikle artık diziyle özdeşleşen The Pierces'in Secret şarkısı kullanılmaya devam edilecek mi, yoksa yeni bir şarkı mı seçilecek konusu hayranlar arasında konuşulmaya başlandı. İzleyicilerin bir kısmı yeni bir şarkı isterken, geri kalanı yola Secret ile devam etmek istiyor.

Başrollerinde Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale ve Shay Mitchell'in yer aldığı Pretty Little Liars, altıncı sezonun kalan bölümleriyle ocak ayında ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER