Game of Thrones: Freddie Stroma hangi karakteri canlandıracak?

Game of Thrones: Freddie Stroma hangi karakteri canlandıracak?
HBO'nun sevilen dizisi Game of Thrones, altıncı sezonunda oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Dizide rol alacağı belli olan son isim Freddie Stroma oldu. 

Özellikle UnREAL'daki rolüyle akıllarda yer eden genç oyuncu karşımıza Samwell Tarly'nin kardeşi olarak çıkacak. Karakterinin adıysa Dickon Tarly olacak. Kitaplarda bu karaktere dair detaylı bir bilgi yer almıyor. Ondan Sam'e göre fiziksel olarak daha iyi koşullarda olan genç erkek kardeş şeklinde bahsediliyor.

Geçtiğimiz sezon finalinde Sam ve Gilly, Kara Kale'den ayrılıp Eski Şehir'e doğru yola çıktı. Daha önce Sam'in asıl hedefi olan Eski Şehir'den önce memleketine uğrayacağı söylenmişti. Bu sayede Tarly ailesiyle tanışma şansımız olacaktı. Görünen o ki bu dedikodular doğru olabilir. Elbette bu dedikodunun devamında Sam'in Gilly'den ailesiyle birlikte kalmasını istediği, bu sayede kafası rahat bir şekilde üstatlık eğitimine başlayabileceği gibi detaylar da yer alıyordu.

Her geçen gün farklı bir gelişmeyle adından söz ettiren Game of Thrones, altıncı sezonuyla 2016 ilkbaharında ekranlara dönecek


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER