Mayıs Kraliçesi'nin kadrosu şekilleniyor

Mayıs Kraliçesi'nin kadrosu şekilleniyor
Yeni sezonun iddialı dizilerinden olmaya aday Mayıs Kraliçesi'nin kadrosu belli olmaya başladı.

Başrolünde, günlerdir sanayide kaynak yapmayı öğrenen Yağmur Tanrısevsin, varlıklı bir ailenin kızını canlandıracak olan Derya Şensoy, Samet Sırmalı ve Ahmet Olgun Sünear'ın da olduğu dizinin diğer oyuncuları da açıklandı:

En Son Babalar Duyar, Lale Devri ve son olarak Ayrılsak da Beraberiz gibi dizilerde rol alan, Üç Maymun filmiyle pek çok ödüle layık görülen başarılı oyuncu Hatice Aslan, projeye dahil oldu. Hatice Aslan, oynayacağı karakterle ilgili "Gizemli bir kadını oynuyorum. İstediğim bir roldü açıkçası. Bu diziye katılmamın en büyük faktörlerinden biri dizinin yapımcısı Birol Güven oldu." dedi. 

Kadın İsterse, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde rol alan Kazım Akşar, dizide entrikalarla dolu acımasız bir karakteri canlandıracak. 

Diziye son dahil olan isim ise En Son Babalar Duyar, Melekler Korusun, Gümüş, Küçük Ağa dizilerinden tanıdığımız Cansın Özyosun oldu. 

Yapımcılığını Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un  üstlendiği, Kore’nin en sevilen dizilerinden May Queen’in uyarlaması olan Mayıs Kraliçesi,  Ekim ayında Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER