Öykü Karayel, Zeki Demirkubuz filmi Bulantı'da oynadı!

Öykü Karayel, Zeki Demirkubuz filmi Bulantı'da oynadı!
'Masumiyet', 'Kader', 'Kıskanmak', 'Yeraltı' gibi bol ödüllü filmlerin yönetmeni, Zeki Demirkubuz’un 10. filmi olan "Bulantı" 2 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin çekimleri geçtiğimiz yıl Mart ve Nisan aylarında İstanbulda gerçekleştirildi.  

Başlıca rollerini Zeki Demirkubuz, Şebnem Hassanisoughi, Öykü Karayel, Çağlar Çorumlu, Cemre Ebuzziya, Ercan Kesal ve Nurhayat Demirkubuz’un paylaştığı, görüntü yönetmenliğini Türksoy Gölebeyi’nin yaptığı filmin kurgusu ve post prodüksiyon aşaması bir yıldan uzun bir sürede tamamlandı. Böylece Öykü Karayel ilk sinema filmi deneyimini de Zeki Demirkubuz ile yaşamış oldu.

Ünlü yönetmen Demirkubuz bu kez kendi filmi için kamera karşısına da geçti.

Bulantı'nın konusu da şöyle: Sevgilisiyle birlikte olduğu gece karısı ve küçük kızını trafik kazasında kaybeden Ahmet, “akıl-fikir işleri” yapan mühim bir şahsiyettir. Kimseyi umursamayan, hiçbir şeyin önünde eğilmeyen biri olarak bu trajik olaydan pek etkilenmeden yaşamına devam eder ama bir süre sonra, görünürde bir sebep olmaksızın kendinde ve yaşamında bazı değişimler olmaya başlar. Küçük terslikler, tuhaf aksilikler art arda gelmekte, çok sevdiği kadınlarla arası bozulmakta, hayat karşısında zorlanmakta ve kendisinden beklenmeyecek zafiyetler göstermektedir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER