Constantine, The Flash ve Legends of Tomorrow'da da karşımıza çıkabilir

Constantine, The Flash ve Legends of Tomorrow'da da karşımıza çıkabilir
John Contantine karakterinin Arrow'un dördüncü sezonunda yer alacağı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Son gelişmelere göre, bu ilgi gören karakterleri Arrow'la aynı evrende geçen diğer dizilerde de görme ihtimalimiz var.

Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow'un yapımcısı olan Greg Berlanti, John Contantine'in bu evrene girişi hakkında konuştu. Daha önce Constantine'in sadece Arrow'un bir bölümünde rol alacağı ve Sara Lance'in hayata döndürülmesine önemli bir rol oynayacağı açıklanmıştı. Ancak görünen o ki, bu John'u son görüşümüz olmayabilir. Berlanti, kendisine yöneltilen soru üzerine "Şu an ekrana taşıdığımız karakterleri, dizileri ve oluşan evreni göz önünde bulundurunca hiçbir şeye asla dememeyi öğrendim." şeklinde konuştu. Bu sözleriyle Constantine'in diğer dizilerde yer alma ihtimaline de bir kapı açılmış oldu. 

Onun Arrow'a konuk olacağı öğrenildiğinden beri, Constantine'i diğer dizilerde görme ihtimalimiz konuşuluyordu. Hatta hukuki sıkıntıların çözülmüş olması, "Acaba Constantine The CW'da devam eder mi?" sorusunu da akıllara getirmişti. Şimdilik bu soruların cevaplarını öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Şu an kesin şekilde belli olan tek şey John Constantine'i Arrow'un dördüncü sezondaki "Haunted" isimli bölümde göreceğimiz. Arrow ise yeni bölümleriyle ekrana 7 Ekim'de dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER