Downton Abbey: 6. sezondan ilk fotoğraflar geldi

Downton Abbey: 6. sezondan ilk fotoğraflar geldi
ITV'nin Golden Globe ve Emmy ödüllü dizisi Downton Abbey, bu sezonla birlikte ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlere geri sayım devam ederken, altıncı sezondan ilk fotoğraflar izleyicilerle paylaşıldı.

Dizinin ekibi geçtiğimiz günlerde Television Critics Association'da basın karşısına çıkmıştı. Yakın zamanda son bulacak diziyle ilgili film dedikoduları onlara da sorulmuştu. Yeni bölümleri 1925'te geçecek olan dizi, 1929'da patlak verecek büyük ekonomik krize zamansal anlamda çok yaklaştı. Bu da "Acaba bir de film gelir mi?" gibi soruların ortaya çıkmasına neden olmuştu. Gareth Neame bu iddialara "Dedikodu ve kurgusal haber arasında fark var. Bir Downton Abbey filminin güzel olmayacağını söylemiyorum. Ancak bunun için ne bir plan ne de senaryo yok." sözleriyle cevap vermişti.

Hakkındaki film iddiaları devam eden bu başarılı İngiliz dizisinin oyuncu kadrosundaysa Hugh Bonneville, Laura Carmichael, Jim Carter, Brendan Coyle, Michelle Dockery, Joanne Froggatt, Rob James-Collier, Phyllis Logan, Elizabeth McGovern, Sophie McShera ve Maggie Smith gibi isimler rol alıyor. 

Sevilen dönem dizisi ITV ekranlarına eylül ayında gelecek. Amerika'daysa 3 Ocak'ta izleyici karşısına çıkacak. Downton Abbey'nin son sezonu için paylaşılan fotoğrafların tamamını diğer sayfalarda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER