The Affair: 2. sezondan yeni tanıtım ve fotoğraflar paylaşıldı

The Affair: 2. sezondan yeni tanıtım ve fotoğraflar paylaşıldı
Showtime'ın hem izleyiciler hem eleştirmenler tarafından beğenilen dizisi The Affair'ın sonbaharda ekrana dönecek. Yeni bölümlere hala uzunca bir zaman var ancak dizi için hem dört yeni tanıtım hem de ikinci sezona özel fotoğraflar izleyicilerin beğenisine sunuldu.

The Affair'in ikinci sezonunda Noah ve Alison başka bir şehre taşınıyor ve kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. Ancak bu hareketleri onların sorunlarını geride bırakmalarına yardımcı olmuyor. Cole ile Helen hayatlarından sandıkları gibi çıkmıyor. Bunun yanı sıra Noah'ın Scotty Lockhart'ın cinayeti sebebiyle tutuklanmasıyla işler iyice karışıyor.

Paylaşılan bu dört tanıtım, dizide yer alan dört farklı bakış açısını temsil ediyor. Helen, Noah'la ters giden işler için kendisini sorgularken, Noah yeniden Alison'la görüşmeye çabalıyor. Noah'ın romanı iyi ilerlemiyor, Alison ise şimdiki hayatından da pek memnun görünmüyor.

Yeni bölümlerde hikayeyi Cole ile Helen'ın gözlerinden de izleme şansı elde edeceğimiz The Affair, 4 Ekim'de geri dönecek. Diziden paylaşılan tanıtımları hemen aşağıda, fotoğraflarıysa ilerki sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER