Game of Thrones: 6. sezonda genç Ned Stark'ı görebiliriz

Game of Thrones: 6. sezonda genç Ned Stark'ı görebiliriz
Beşinci sezon finalinden beri bolca konuşulan Game of Thrones'un yeni bölümlerinde bir sürprize hazırlandığı iddia edildi. Son haberine göre, dizinin altıncı sezonunda Ned Stark'ın çocukluğunu göreceğiz.

Game of Thrones'la bağlantılı haberleri, oyuncu seçimlerini duyurma iddiası olan Watchers on the Wall sitesi, dizinin yeni bölümleri için seçilen çocuk oyuncuların Ned Stark ve Robert Baratheon'ın çocuklukları olacağını iddia etti. Sitenin haberine göre Ned Stark rolü için 13 yaşındaki İngiliz oyuncu Sebastian Croft ile anlaşıldı. Croft'un kahverengi saçlı, mavi gözlü ve kuzey aksanlı oluşu onun Ned Stark rolü için seçildiğine dair düşünceyi destekliyor. 

Bunun yanında 10 ile 12 yaşları arasında bir oyuncu daha aranıyor. Bu çocuk oyuncunun aslen 7 - 8 yaşlarında ancak yaşıtlarına göre iri yapılı ve zeki bir çocuğu canlandırması isteniyor. Bu ufaklığın da dizide Robert Baratheon'ın çocukluğunu canlandıracağı düşünülüyor. Ancak bu iki gelişme de henüz resmi kaynaklarca onaylanmadı. Yine de geçtiğimiz sezonda Cersei Lannister'ın yer aldığı flashback sahneleri, böyle bir oyuncu tercihini mantıklı kılıyor.

Game of Thrones'la ilgili gelişmeler yaşandıkça, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER