Married with Children ekrana dönebilir

Married with Children ekrana dönebilir
Efsane dizinin başrol oyuncusu olan David Faustino yaptığı açıklamalarla Married with Children'ın geri dönebileceğine işaret etti. Bu haberle dizinin hayranları yeniden umutlandı.

Tamı tamına 11 sezon süren ve yayın hayatına 1987'de başlayan dizi işlevsiz bir aileyi konu ediyordu. İzleyicilerin severek takip ettiği Married with Children, 1997'de son bulmuştu. O zamandan beri dizinin geri dönme ihtimali birkaç kere dile getirildi ancak projeler hayata geçmedi. Son olarak Vacation'da rol alan David Faustino, filmin galasında hayranları heyecanlandıran açıklamalar yaptı. Sony'nin hikayeyi ekrana döndürmek için heyecanlı olduğunu, tek engelin halledilmesi gereken hukuki sorunlar olduğunu ve orijinal oyuncu kadrosunun da yeni projeye dönmeye hazır olduklarını dile getirdi. Bu yeni dizinin tam olarak Married with Children'ın devamı olmayacağını, bir anlamda kardeş dizi şeklinde ilerleyeceği ve farklı oyuncuların da rol alacağını da sözlerine ekledi.

Sony'den henüz bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Sony içinden kaynakların böyle bir projenin varlığını kabul etmediği söyleniyor. Efsane komedinin ekrana dönüp dönmeyeceğini zaman gösterecek gibi görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER