I am Cait, reytingleriyle Pazar gecesine damgasını vurdu!

I am Cait, reytingleriyle Pazar gecesine damgasını vurdu!
Caitlyn Jenner'ın dönüşüm sürecini anlatan I am Cait, pazar günü kablolu televizyonda yayımlanan programlar arasında birinci geldi.

Önceki ismi Bruce Jenner olan, eski atlet Caitlyn Jenner bu yılın başında kendini aslen bir kadın olarak gördüğünü açıklamış ve değişim sürecini başlatmıştı. Amerika'nın en ünlü atletlerinden biri olan Jenner, aynı zamanda Kardashianların üvey babası olmasıyla tanınıyor. Daha önce de Kardashian Ailesi'nin hayatını anlatan Keeping up with the Kardashians programında da sıkça yer almıştı. E!'de ekrana gelen bu reality programı oldukça fazla izleniyordu. Jenner, dönüşüm sürecine girdiğini açıkladıktan sonra, onun yaşadıklarının belgelenmesine karar verildi. 

Artık Caitlyn Jenner ismiyle bilinen bu ünlü ismin sekiz bölümden oluşan dönüşüm süreci yine E!'de ekrana geliyor. Programın yayınına geçtiğimiz pazar günü başlandı. I am Cait ismindeki belgesel bu program toplamda 2.7 milyon izleyiciyi ekrana çekmeyi başardı. Programın farklı mecralar üzerinden izlenme sayısı da hesaba katılınca izleyici sayısı 6.2 milyonu aştı. 

Jenner'ın yeni hayatına, kimliğine, çevresindekilerle ilişkilerine odaklanan bu programın bir sonraki bölümü 2 Ağustos'ta ekrana gelecek. I am Cait'in tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER