The Royals'tan 2. sezon tanıtımı geldi

The Royals'tan 2. sezon tanıtımı geldi
E!'de ekrana gelen ve konusuyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran The Royals, yeni bölümlerle geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin ikinci sezonundan ve kamera arkasından görüntülerin yer aldığı bir tanıtımı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yayın hayatına Mart 2015'te başlayan dizi, kurgusal olarak İngiliz Kraliyet Ailesi'ni konu ediyor. Kraliçe Helena, karşımıza modern bir yönetici olarak çıkıyor. Bu aile karşılarına çıkan normal ve soylulara özgü sıkıntılarla mücadele etmeye çabalıyor.

The Royals'ın geçtiğimiz sezonunda Kral Simon'ın erkek kardeşi Cyrus tahtı ele geçiriyordu. Bu durum da ailenin geri kalanını oldukça güç bir durumda bırakıyordu. Paylaşılan tanıtıma göre, geçen zaman durumlarda bir düzelme sağlamamış gibi görünüyor. Kraliçe Helena'ya hayat veren Elizabeth Hurley de gelecek bölümlerde karakterinden çok kötü şeyler beklememiz gerektiğini dile getiriyor. Prens Liam babasının ölümü için intikam isterken, Prenses Eleanor'un kötü yaşam tarzı tüm yaşananlardan sonra son bulmuyor. Aileyi yepyeni skandallar bekliyor gibi görünüyor.

Bu dizide Elizabeth Hurley, Vincent Regan, William Moseley, Alexandra Park, Merritt Patterson, Oliver Milburn ve Jake Maskall gibi isimler rol alıyor. 

The Royals'ın yeni bölümleriyle 2016 yılı içinde ekrana dönmesi bekleniyor. Dizinin yeni bölümleri için paylaşılan videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER