Rizzoli & Isles 7. sezon onayı aldı

Rizzoli & Isles 7. sezon onayı aldı
TNT'nin uzun soluklu dizisi Rizzoli & Isles'ın yedinci sezon için onay aldığı açıklandı. Ancak dizinin bu yeni sezonu öncekilere nazaran daha kısa olacak.

Tess Gerritsen'in çok satan kitabından ekrana uyarlanan yapım, Jane Rizzoli ve Maura Isles'ın sıradışı ortaklığını anlatıyor. Dizide, oldukça katı bir tavrı olan Jane ile hem akıllı hem de şık bir adli tabip olan Maura ana karakterler olarak yer alıyor. Sıradışı bir imaj çizen bu ikili Boston'ın karmaşık cinayetlerini çözmeye çabalıyor. 

Bu iki kadın karakteri Angie Harmon ve Sasha Alexander ikilisi canlandırıyor. Onların haricinde dizide Jordan Bridges, Bruce McGill, Idara Victor, Lorraine Bracco, Lee Thompson Young gibi oyuncular yer alıyor.

Rizzoli & Isles'ın altıncı sezonu haziran ayında başladı. Dizi yeni sezonun ilk bölümüyle 4.4 milyon izleyiciyi ekran başına çekmeyi başardı. Elbette işin içine kaydedip sonra izleme oranlarını da ekleyince dizinin reytingleri epeyi yükseliyor.

2014 yazında yeniden en fazla izlenen kablolu televizyon dizisi olan Rizzoli & Isles yeni bölümleriyle 2016'da dönecek. Dizinin yedinci sezonu 13 bölümden oluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER