Constantine'i Arrow'da görebiliriz!

Constantine'i Arrow'da görebiliriz!
NBC'de ekrana gelen ve iptal haberi geçtiğimiz aylarda gelen Constantine'e henüz elveda dememiş olabiliriz! Bu güzel haber IGN'in Comic Con'da Arrow ekibiyle gerçekleştirdiği özel röportajda ortaya çıktı. Dizinin yapımcılarından Wendy Mericle, Constantine karakterini Arrow'da görmek istediklerini açıkladı.

Geçtiğimiz sezon NBC'de ekrana gelmeye başlayan Constantine, bazı izleyicilerin büyük beğenisini toplarken, bir kesim tarafından çok eleştirilmişti. Constantine gibi bir çizgi roman karakterinin ekrana taşınmasındaki önemli nedenlerden birisi, ondan önce yayın hayatına başlayan Arrow'un başarılı oluşuydu. Arrow'la birlikte Amerikan televizyonunda süper kahramanlar dönemi başlamış oldu. Bunların arasında The Flash, Gotham, Supergirl gibi birçok dizi yer alıyor. Constantine de bu yapımlardan biriydi. Ancak aldığı eleştiriler ve dizinin yükselmeyen reytingleri dizinin sonunu getirmiş oldu. Kendisinden beklenen izlenme oranlarına erişemeyen yapım, önce tam sezon onayı alamadı. Uzun bir sürecin ardından da iptal kararı açıklandı. Bir dönem dizinin NBC'den Syfy'a geçiş yapabileceği iddiası ortaya atıldı. Ancak bu da gerçekleşmedi. 

Ancak Constantine için umutlar tükenmiyor. Önce Stephen Amell'in #saveconstantine kampanyasına katılmasıyla başlayan süreç, Arrow yapımcılarının Constantine karakterini diziye konuk etme isteğiyle devam ediyor. IGN'e konuşan Wendy Mericle bu ihtimalden şu sözlerle bahsetti: "Evet, bunu gerçekten istiyoruz. Bu konuda DC ile bir süredir görüşme halindeyiz. Ortada bazı hukuki durumlar ve oyuncunun programı gibi sıkıntılar var. Olması için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bunun kesinlikle gerçekleşeceğinden henüz emin değiliz."

Eğer işler istendiği gibi giderse Constantine bir şekilde Arrow'un hikayesine dahil edilecek. Böylece Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow'un paylaştığı evrene Constantine de katılmış olacak. Hem kim bilir, belki bu konuk olma durumu sayesinde Constantine yeniden kendi dizisine kavuşur. Bekleyip göreceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER