Hannibal yoluna sinemada devam edebilir

Hannibal yoluna sinemada devam edebilir
Hannibal'ın ekibi belki de son kez San Diego Comic Con'a katıldı. Bu panelde en çok dizinin iptal edilmesi ve dizinin ne şekilde devam edebileceği konuşuldu. Yapımcı Bryan Fuller, Hannibal'ın bir film olarak da karşımıza çıkabileceğini açıkladı.

NBC, Hannibal'ı dizinin üçüncü sezon yayını devam ederken iptal etmişti. O zamandan beri dizinin hayatına farklı bir platformda devam etmesi hakkında konuşuluyordu. Bu konuda akla ilk gelen seçenekler Amazon ve Netflix olmuştu. Hannibal'ın ilk iki sezonunu yayınlama hakkına sahip olan Amazon'un dizinin yeni yayıncısı olabileceği düşünülüyordu. Hannibal'la Amazon arasındaki anlaşma dizinin Netflix'te yayımlanma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Bryan Fuller'ın Comic Con'daki açıklamalarına göre Amazon Hannibal'ın dördüncü sezonuna ev sahibi olmayı gerçekten istemiş. Ancak dördüncü sezonun olabildiğince hızlı bir şekilde yayına hazır olmasını talep etmeleri anlaşmayı imkansız kılmış. Bryan Fuller, Starz'da ekrana gelecek American Gods projesi sebebiyle Hannibal'ın dördüncü sezonu için en az bir yıla ihtiyacı olduğunu açıklamıştı.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Bryan Fuller, Hugh Dancy ve Mads Mikkelsen dizinin geleceğiyle ilgili umutlu görünüyor. Dancy ve Mikkelsen, anlaşmaları son bulmasına rağmen Hannibal ile yola devam etmek konusunda istekliler. Bunun yanı sıra artık ihtimaller arasında film projesi de yer alıyor. Hannibal'ın yoluna sinemada devam etme ihtimali bile dizinin hayranlarını heyecanlandırmak için yeterli oldu. Son zamanlarda hayvanların sevdikleri projelere verdikleri destek artık her şeyi mümkün hale getiriyor. Son olarak hayranların finansal desteğiyle hayata geçmeye hazırlanan Con Man bu durumu net bir şekilde ortaya koydu. Benzer bir durumun Hannibal için de mümkün olabileceği düşünülüyor.

Şimdilik tüm bunlar geleceği ilgili ihtimallerden ve umutlardan ibaret. Hannibal'ın akibetinin ne olacağını zaman gösterecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER