İnternet dizisi Con Man'den ikinci tanıtım paylaşıldı

İnternet dizisi Con Man'den ikinci tanıtım paylaşıldı
Firefly dizisinde rol alan Alan Tudyk ve Nathan Fillion geçtiğimiz aylarda Con Man adında bir projeleri olduğunu açıklamıştı. Bu diziyi hayata geçirmek isteyen ikili indiegogo sitesi üzerinden para toplamaya başlamıştı. San Diego Comic Con'la birlikte Com Man dizisinden ikinci tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Alan Tudyk ve Nathan Fillion, 2003 yılında yayımlanan bilim kurgu dizisi Firefly'da birlikte rol almıştı. Serenity adında bir uzay gemisi mürettebatının başından geçenleri anlatan dizi beklenmedik bir şekilde Fox tarafından iptal edilmişti. Firefly'ın hayranları bunca zamandır bu güzel projeyi unutmadı. Öyle ki, dizi şimdiye kadarki en iyi bilim kurgu yapımlarından birisi olarak kabul ediliyor. Bu projede birlikte çalışma fırsatı bulan Tudyk ve Fillion, dört ay önce hayranlarına Con Man ismindeki projelerini duyurdu. 

Con Man, 'Convention Man'in kısaltması olarak kullanılıyor. Dizide Firefly'a çok benzeyen bir bilim kurgu yapımında rol aldıktan sonra hayranlarıyla buluşmak için conventionlara giden, zamanla hayatı sadece bu etkinliklerden ibaret olan Wray Nerely konu ediliyor. Dizideki uydurma bilim kurgu dizisi Spectrum'da, geminin kaptanına Nathan Fillion, pilotu ise Alan Tudyk canlandırıyor. Spectrum'un kanal tarafından iptal edilmesi üzerinden 10 sene geçmesine rağmen bu dizi hayranlar tarafından unutulmamıştır. Wray de bu dizi sayesinde orta derecede ünlü bir oyuncu haline gelmiştir. Bu sebeple de düzenlenen bilim kurgu etkinliklerine düzenli olarak davet almaktadır. Ancak Wray, 10 sene önce rol aldığı Spectrum'un çalıştığı en iyi proje olmasından memnun değildir. Aynı dizide birlikte çalıştığı Jack Moore'un çok ünlü bir oyuncu olması da bu duruma tuz biber ekmektedir.

İkilinin dört ay önce açıkladığı bu proje hayranlarından çok büyük bir ilgi gördü. Dizinin hayata geçmesi için ihtiyaç olan miktar 425.000 dolardı. Ancak Vimeo üzerinden yayımlanacak bu projeye ilgi o kadar yoğun oldu ki, 3,156,179 dolar toplandı. Şimdi de bu merakla beklenen yapım için yeni bir tanıtım daha paylaşıldı. Bu videoda Seth Green, Henry Rollins, Milo Ventimiglia ve Joss Whedon gibi ünlü isimler alıyor.

Büyük bir merakla beklenen Con Man, Video üzerinden eylül ayında yayımlanacak. Dizinin ikinci tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER