Atv dizisi Günebakan'ın yayın tarihi belli oldu!

Atv dizisi Günebakan'ın yayın tarihi belli oldu!
Yapımcılığını Gani Müjde'nin yaptığı, Atv ekranında izleyicisiyle buluşacak olan Günebakan dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi ilk bölümüyle 12 Temmuz Pazar günü saat: 20:50'de başlıyor.

Başrollerini; Tarık Pabuççuoğlu, Ceren Soylu, Çağlar Sayın, Sümeyra Koç, İsmail Ege Şaşmaz, Asuman Dabakve Ulvi Alacakaptan'ın paylaştığı dizi; Trakya'da geçen bir aşk hikayesini anlatıyor.

Trakya’nın bir yanı denize bir yanı puslu dağlara yaslanmış şirin kasabasının eğlenceli, bir o kadar temiz insanlarını özellikle de gençlerini her yaz tatlı bir sevinç ve telaş kaplar. Yaz geldiğinde kasabaya renk gelir, aşk gelir. Oysa ki durumlar pek iç açıcı değildir. Kasabanın yakınlarındaki ayçiçek tarlalarının sahibi Reşat zor durumda kalmış bunun için kızı Rüya`yı belediye başkanının oğlu Fettah`la evlendirmeyi bile göze almıştır. Bu evlilik gerçekleşirse tarlalara imar sözü alacaktır… Babasının ticari emelleri için kız kardeşi Rüya`nın evlendirilmesine razı olmayan Rüzgâr, kendisini feda edip Belediye başkanının kızı Esra ile nişanlanmayı kabul ederek kalbine sünger çeker. Ta ki, on yıldır görmediği ve hiçbir zaman unutamadığı eski aşkı Günce kasabaya geri dönünceye kadar…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER