Netflix'in yeni dizisi Narcos'tan ilk tanıtım geldi

Netflix'in yeni dizisi Narcos'tan ilk tanıtım geldi
Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz online platform Netflix izleyicilerin karşısına yeni bir diziyle çıkmaya hazırlanıyor: Narcos. Netflix, bu yeni orijinal projesinin yayın tarihini kısa bir tanıtım yayımlayacak duyurdu.

Narcos, DEA (uyuşturucuyla mücadele) ajanları olan Peña ve Murphy ikilisinin 80li yıllarda Pablo Escobar'ı yakalama çabasını konu edecek. Bir uyuşturucu tüccarı olan Kolombiyalı Pablo Escobar aynı zamanda "Kokainin kralı" olarak biliniyordu. Tarihteki en zengin suçlu olarak kabul edilen Escobar aynı zamanda Medellín Cartel'in kurucusuydu. 90lı yıllara kadar aktif olan bu organize suç ağı Kolombiya'dan Peru'ya, Bolivya'dan Kanada ve Avrupa'ya kadar çok geniş bir alana yayılmış durumdaydı. Bu sebeple oldukça ünlü bir suçlu olan Pablo Escobar'ı dizide Wagner Moura canlandıracak. Brezilyalı bir oyuncu olan Moura özellikle Elite Squad (Özel Tim) filmiyle tanınıyor.

Çoğumuzun Game of Thrones dizisindeki Oberyn Martell rolüyle hatırlayacağı Pedro Pascal, Escobar'ın peşindeki isimlerden Javier Paña'ya hayat verecek. Onun ortağı Steve Murphy'yi ise son olarak Gone Girl (Kayıp Kız) ve Run All Night (Gece Takibi) filmlerinde izlediğimiz Boyd Holbrook canlandıracak. Narcos'ta ayrıca yakında yeni James Bond filmi Spectre'de izleyeceğimiz Stephanie Sigman de yer alacak. Bu ünlü isimlere Luis Guzman (Boogie Nights), Juan Pablo Raba, Johanna Christie (Once), Manolo Cardona (Covert Affairs), André Mattos (Elite Squad) ve Ana de la Reguera (Nacho LIbre) gibi oyuncular eşlik edecek.

Narcos'un 28 Ağustos Cuma günü Netflix'te izleyicilerle buluşacak. Diziden yayımlanan ilk teaserı da hemen aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER