Arya Stark rolünü oynayan Maisie Wiliams, Game of Thrones sezon finalini yorumladı

Arya Stark rolünü oynayan Maisie Wiliams, Game of Thrones sezon finalini yorumladı
Bütün dünyada izlenme rekorları kıran ve Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesi bulunan HBO yapımı Game of Thrones  (Taht Oyunları) dizisinin genç yıldızı Maisie Wiliams, herkesi şoke eden 5'inci sezon finali hakkında konuştu.

Stannis'in yenilgisi, Cersei'nin utanç yürüyüşü ve Jon Snow'un dizinin sonunda hayranlarını dehşete sürükleye sahnesi gibi anların yer aldığı muhteşem sezon finali ile Game of Thrones beşinci sezonuna veda etti ama dizi hakkındaki tartışmalar henüz bitmedi. Gün geçmiyor ki yeni bir haber düşmesin.

Kör olduğu sonucuna varmamızı sağlayan bir sahneyle bu sezonu tamamlayan Arya Stark'ı canlandıran Maisie Wiliams, Twitter üzerinden Game of Thrones hayranlarının sorularını yanıtladı. Sezon finalindeki dövüş sahnesi için 6 saat çalıştığını belirten genç oyuncu, üvey kardeşi Jon Snow'un arkadaşları tarafından öldürülmesine "Aptal Gece nöbeti umurumda değil" sözleriyle kendi üslubunca tepki gösterdi.

"Arya'ya tavsiye verebilseydin ona ne söylemek isterdin?" sorusuna ise "Öldürmemesi gereken kişileri öldürmeye artık bir son vermeli" cevabını veren Wiliams, yeni sezonda Arya Stark'ın başına gelecekler hakkında sorulan sorulara ise cevap vermekten kaçındı.

Game of Thrones'un geçen hafta yayınlanan 'Mother's Mercy' (Annenin Merhameti) bölümü dizi Nielsen’in açıklamış olduğu verilere göre 8.11 milyon izlenme sayısı ile birlikte kendi rekorunu da geride bırakmış oldu. Dizi, tarihindeki en yüksek izleyici sayısına ulaşarak kırılması zor bir başarıya imza attı.

2015'in son aylarında çekimleri başlaması beklenen Game of Thrones'un 6'ncı sezonunun yine Nisan 2016'da ekrana dönmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER