Nayır nolamaz Jon Snow ölemez!

Nayır nolamaz Jon Snow ölemez!

Şüphesiz ki Game of Thrones’un 5. sezon finaline dair en şok edici gelişme, Jon Snow’un gaddarca öldürülmesiydi. Özellikle de Jon’un Tyrion ve Dany ile birlikte dizinin gelecek vadeden baş kahramanlarından biri olduğunu göz önünde bulundurursak, bu gelişme hepimiz için büyük bir sürpriz oldu. Hakikaten nasıl ölebilir ki?

Belki de ölmemiştir. Evet şu an “Gözlerimle gördüm, yok artık!” diyeceksiniz ama böyle bir ihtimal Game of Thrones gibi bir dizide her zaman söz konusu. Daha önce, başka karakterlerin ölümden geri dönmesi gibi emsaller barındıran dizide, kesinlikle Jon da 6. sezonda tekrar karşımıza çıkabilir.

Ayrıca müjdeli bir haberimiz daha var! Jon Snow’un kaderini öğrenmek için 6. sezonun yayınlanmasına kadar beklememize gerek yok. Set fotoğrafları internete düştüğü vakit prodüksiyon ekibinin Kit Harington’ı saklayabilmesi pek mümkün değil. Yeni sezon çekimleri başlar ve Kit hiçbir yerde bulunamazsa, işte o zaman gerçekten endişelenmeye başlayabiliriz.

Şimdilik sadece Jon Snow’un geri döneceğine dair elimizdeki kanıtları ortaya döküyoruz. Bizi kandıramazsın George R.R. Martin! Jon Snow ölemez! Jon’un aslında ölmediğini az buçuk kanıtlayan 5 önemli sebeple yüzleşmeye hazır mısınız?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER