Paul Wesley ve Julie Plec, Netflix'in Confessions dizisinde yeniden bir araya geliyor

Paul Wesley ve Julie Plec, Netflix'in Confessions dizisinde yeniden bir araya geliyor
Netflix'in yeni dizisi Confessions'ta The Vampire Diaries buluşması yaşanıyor.

Deadline'ın haberine göre Jason Smith'in 2015'te yayımlanan The Confessions Of a Drug-Addicted High School Teacher adlı makalesinin dizi uyarlaması için hazırlıklara başlandı. Dizinin başrolünde Paul Wesley rol alıyor. Julie Plec ve Bradley Paul (Better Call Saul) ise senaryoyu kaleme alacak.

Wesley'in şirketi Citizen Media, makalenin haklarını 2016'da almıştı. Dizinin yapımını Universal Television ve Kapital Entertainment üstleniyor. Makalede Kuzey Kaliforniya'da bir devlet lisesinde iki sene öğretmenlik yapan Smith'in yaşadıkları anlatılıyor. Yüksek dozda uyuşturucu etkisinde çalışan Jason, bağımlılığından kaynaklanan kırıklığının bazı öğrencilerin ilgisini çektiğini fark ediyor. Üstelik lise futboluna düşkün kasabada kendisinden kaçma takıntısına sahip tek kişi kendisi de değil.

Star Trek serisinin 5 Mayıs'ta başlayacak yeni dizisi Star Trek: Strange New Worlds'te Kaptan Kirk'ün gençliğini canlandıran Paul Wesley, Çatı serisinin öncesini konu alan Flowers in the Attic: The Origin'in ve korku filmi History of Evil'ın kadrosunda da yer alıyor. The Vampire Diaries sonrası iki sezon süren Tell Me A Story'de rol alan oyuncu, The Vampire Diaries'in yanı sıra Roswell, New Mexico, Shadowhunters ve Legacies gibi bazı dizilerde yönetmenlik de yaptı.

Vampir Akademisi roman serisinin dizisinin hazırlıklarına devam eden Julie Plec, ilk sezonu yayınlanan The Endgame dizisinde yönetici yapımcı olarak yer alıyor. HBO Max'e transfer olan The Girl on the Bus uyarlamasının yanı sıra Legacies ve Roswell, New Mexico dizilerinde de görev alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER