Çatı serisinin öncesini konu alan Flowers in the Attic: The Origin, 9 Temmuz'da başlıyor

Çatı serisinin öncesini konu alan Flowers in the Attic: The Origin, 9 Temmuz'da başlıyor
V.C. Andrews'ın kaleme aldığı Çatı serisinin öncesinde olup bitenleri konu alan Flowers in the Attic: The Origin, 9 Temmuz'da başlıyor.

ABD'nin kablolu kanallarından Lifetime'da yayınlacak mini dizi, 1987 yılında yayımlanan ve "prequel" özelliğini taşıyan “Garden of Shadows” romanından uyarlandı ve 4 bölüm sürecek. Dizinin yapımını Sutton St. Productions, CBS Studios, A+E Studios üstlendi. Başrollerini Jemima Rooper ve Max Irons paylaşıyor, kadroda Kelsey Grammer, Harry Hamlin, Kate Mulgrew, Paul Wesley, Alana Boden, Hannah Dodd, T’Shan Williams, Callum Kerry de bulunuyor.

Çatı serisinin dört romanı 2014-2015 döneminde dört TV filmi halinde uyarlandı ve yine Lifetime kanalında ekrana geldi. Serinin ilk filmi Flowers in the Attic, başrol oyuncularından Ellen Burstyn’e Emmy adaylığı da kazandırdı. Ülkemizde "Gölgeli Bahçe" ismiyle basılan roman Burstyn'in seride canlandırdığı Olivia Winfield karakterinin gençliğiyle birlikte Foxworth ailesini ve ailenin bilindik geçmişini konu alıyor.

Babasıyla birlikte çalışan inatçı ve azimli Olivia Winfield (Rooper), kendini beklenmedik bir şekilde ülkenin en gözde bekarlarından Malcom Foxworth (Irons) tarafından kur yapılırken bulur. Hızla ilerleyen bir ilişkinin ardından Foxworth Hall’un hanımı olsa da bir peri masalıyla değil kabusla karşılaşır. Malcolm’un yalanları ve kötü kalpliliğine Foxworth Hall’un içindeki kaçık bir şeytan da eklenince Olivia’nın ve çocuklarının mutlulukları tehlikeye girer. Olivia herkesi güvende tutmak için çabalarken kendisinin dehşet verici bir versiyonu ortaya çıkar ve bu durum onu en sonunda ikiz torunlarını çatı katına kilitlemeye kadar götürür.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER