Paul Wesley, Star Trek: Strange New Worlds dizisinin kadrosunda

Paul Wesley, Star Trek: Strange New Worlds dizisinin kadrosunda
Paul Wesley'in yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Star Trek evreninin yeni dizisi Star Trek: Strange New Worlds'ün kadrosuna katıldı.

Şimdiden 2. sezon onayını alan Star Trek: Strange New Worlds serinin diğer dizileri gibi dijital platform Paramount+'ta yayınlanacak. 2251-2262 yılları arası USS Enterprise’ın kaptanı olan Kaptan Pike’ın, Spock ve Number One ile birlikte galaksideki yeni dünyaları keşfetmesinin hikayesi anlatılacak. Spock, Pike ve Number One, serinin dizilerinden Star Trek: Discovery'nin 2. sezonunda da yer almıştı. Wesley ise evrenin tanınan karakterlerinden James T. Kirk'e hayat verecek. Rol, şimdiye kadar Star Trek filmlerinde ve dizilerinde daha önce William Shatner tarafından canlandırıldı.

Star Trek: Strange New Worlds'ün kadrosunda Anson Mount, Ethan Peck, Rebecca Romijn, Jess Bush, Christina Chong, Celia Rose Gooding, Melissa Navia ve Babs Olusanmokun da yer alıyor. Paramount+ için diğer Star Trek dizilerini de hazırlayan Akiva Goldsman, Alex Kurtzman ve Jenny Lumet kaleme alıyor. Yapımını CBS Studios, Secret Hideout ve Roddenberry Entertainment üstleniyor.

The Vampire Diaries dizisiyle bilinen Paul Wesley, 2017'deki finalin ardından dizideki rol arkadaşı Ian Somerhalder'la birlikte Brother's Bond adlı bir viski markası çıkardı. İki sezon süren Tell Me a Story dizisinde rol alan oyuncu Legacies, Batwoman, Roswell, New Mexico ve Shadowhunters gibi dizilerde yönetmen olarak görev aldı. Yakında korku filmi History of Evil'le ve Çatı roman serisinin öncesini konu alacak mini dizi Flowers In The Attic: The Origin'le de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER