Çatı serisinin öncesini konu alacak yeni bir dizi geliyor

Çatı serisinin öncesini konu alacak yeni bir dizi geliyor
V.C. Andrews'ın kaleme aldığı Çatı serisinin öncesinde olup bitenleri konu alacak yeni bir dizinin geleceği açıklandı.

ABD'nin kablolu kanallarından Lifetime, 1987 yılında yayımlanan ve "prequel" özelliğini taşıyan “Garden of Shadows” romanından uyarlanacak 4 bölümlük bir mini diziye onay verdi. Dizinin yapımını Sutton St. Productions, CBS Studios, A+E Studios üstlenecek.

“Flowers In The Attic: The Origin” ismi verilen dizinin başrollerini Jemima Rooper (Gold Digger) ve Max Irons (Condor) paylaşıyor. Kadroda Kelsey Grammer (Frasier), Harry Hamlin (Mad Men), Kate Mulgrew (Orange is the New Black), Paul Wesley (The Vampire Diaries), Alana Boden (I Am Elizabeth Smart), Hannah Dodd (Harlots), T’Shan Williams (The Color Purple), Callum Kerry (Four Weddings and a Funeral) de bulunuyor.

Çatı serisinin dört romanı 2014-2015 döneminde dört TV filmi halinde uyarlanmış ve Lifetime kanalında ekrana gelmişti. Serinin ilk filmi Flowers in the Attic, başrol oyuncularından Ellen Burstyn’e Emmy adaylığı da kazandırdı. Ülkemizde “Gölgeli Bahçe” ismiyle basılan roman Burstyn'in seride canlandırdığı Olivia Winfield karakterinin gençliğiyle birlikte Foxworth ailesini ve ailenin bilindik geçmişini konu alıyor.

Babasıyla birlikte çalışan inatçı ve azimli Olivia Winfield (Rooper), kendini beklenmedik bir şekilde ülkenin en gözde bekarlarından Malcom Foxworth (Irons) tarafından kur yapılırken bulur. Hızla ilerleyen bir ilişkinin ardından Foxworth Hall’un hanımı olsa da bir peri masalıyla değil kabusla karşılaşır. Malcolm’un yalanları ve kötü kalpliliğine Foxworth Hall’un içindeki kaçık bir şeytan da eklenince Olivia’nın ve çocuklarının mutlulukları tehlikeye girer. Olivia herkesi güvende tutmak için çabalarken kendisinin dehşet verici bir versiyonu ortaya çıkar ve bu durum onu en sonunda ikiz torunlarını çatı katına kilitlemeye kadar götürür.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER