Party Down'ın yeni sezon kadrosu genişliyor

Party Down'ın yeni sezon kadrosu genişliyor
2009-2010 arasında ekrana gelip iki sezon (20 bölüm) süren Party Down dizisinin yeni bir sezonla ekrana döneceğinin haberini Kasım ayında almıştık. ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz, 6 bölümlük sezona onay verdiğini açıkladı.

Dizinin orijinal kadrosunda yer alan isimlerden Ken Marino, Adam Scott, Jane Lynch, Martin Starr, Ryan Hansen ve Megan Mullally'nin de rol alacağı yeni sezonun kadrosu genişliyor. Deadline'ın haberine göre hazırlıkların devam ettiği diziye son olarak Jennifer Garner (Yes Day), Tyrel Jackson Williams (Brockmire), Zoë Chao (The Afterparty) ve James Marsden (Dead to Me) katıldı.

Party Down, Los Angeles'ta yemek organizasyonlarında çalışan ve Hollywood'daki çıkışlarını gerçekleştirebilmek için uğraşan bir grup insanı konu alıyor. Her bölüm ekibin bir etkinlikte çalışmasını, bu sırada konukların hayatına da dahil olmasını anlatıyor.

Garner, başarılı film serilerine imza atan bir stüdyonun yapımcısını oynayacak. Bir ayrılığı atlatmaya çalışan Evie, Henry Pollard'la (Scott) yeni filizlenmeye başlayan bir ilişkiye adım attığında kendisi için yeni yollar keşfedecek. Williams, influencer/intern ünlüsü olmak isteyen yakışıklı ve kendine güven duyan Sackson'ı canlandıracak.

Chao, ünlü bir şef olma hayali kuran ama kaynak sahibi olmadığı için Parti Down'da ordövr yapmak zorunda kalan, tutkulu ve kreatif "yemek sanatçısı" Lucy'ye hayat verecek. Marsden, popüler bir süper kahraman serisinde başrol oynayan, yakışıklı, hayatı, şöhreti ve ilgiyi seven Jack Botty'yi oynayacak.

Orijinal dizinin ekibinden Rob Thomas (Veronica Mars, iZombie) gelecek sezonu da hazırlıyor. İlk iki sezonda dizide çalışan John Enbom showrunner olarak görev alıyor. Yapımını Lionsgate Television üstleniyor. Lizzy Caplan ise programı uyuşmadığı için geri dönmüyor. Caplan, Fatal Attraction'ın (Öldüren Cazibe) dizi uyarlamasında ve Fleishman Is in Trouble dizisinde rol alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER