Lizzy Caplan, Fleishman Is in Trouble dizisinin başrolünü üstlendi

Lizzy Caplan, Fleishman Is in Trouble dizisinin başrolünü üstlendi
Lizzy Caplan'dan bir dizi haberi daha geldi. Geçen hafta 1987 yapımı Fatal Attraction (Öldüren Cazibe) filminin dizi uyarlamasının başrolünü üstlendiğini duyurduğumuz Caplan, Fleishman Is in Trouble'ın kadrosuna da katıldı.

FX'in Hulu dizilerinden birisi olarak hazırlanan proje, Taffy Brodesser-Akner'in romanından uyarlanacak. Brodesser-Akner mini dizinin senaryosunu kaleme alacak, mini dizinin sezonu 9 bölümden oluşacak. 40'lı yaşlarının ortasında, yeni boşanmış Toby Fleishman, flört uygulamalarına daldıktan sonra gençliğinden daha verimli bir dönem geçirmeye başlar. Ancak bir anda eski karısı ortadan kaybolur, çocuklar kendisine kalır ve eşinin nerede olduğu ya da ne zaman döneceği de belli değildir. Lizzy Caplan'ın hikayenin anlatıcısı da olan Libby karakterini canlandırması bekleniyor.

Caplan'ın TV kariyerinde Castle Rock, Truth Be Told, Party Down, Das Boot gibi diziler de bulunurken film kariyerinde Cloverfield, Mean Girls, The Night Before ve Extinction gibi yapımlar da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER