Adam Brody, Fleishman is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı

Adam Brody, Fleishman is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı
Adam Brody'nin yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, Fleishman is in Trouble adlı yeni dizinin kadrosuna katıldı.

Kasım 2021'de onay alan dizi projesi, dijital platform Hulu'nun FX dizilerinden birisi olarak ekrana gelecek. Sezonu 9 bölüm sürecek mini dizi, Taffy Brodesser-Akner'in romanından uyarlanıyor. Brodesser-Akner senaryoyu da kaleme alıyor. ABC Signature ise yapımını üstleniyor.

40'lı yaşlarının ortasında, yeni boşanmış Toby Fleishman, flört uygulamalarına dalıp yeni bir hayata adım attıktan sonra gençliğinden daha verimli bir dönem geçirmeye başlar. Üstelik uzun süredir beklediği terfiyi de alır. Ancak bir anda eski eşi Rachel ortadan kaybolur, çocuklar kendisine kalır ve eşinin nerede olduğu ya da ne zaman döneceği belli değildir. Rachel'a ne olduğunu öğrenebilmesi için evliliğini gözden geçirip neler olduğuna daha dürüst bir şekilde bakması gerekmektedir.

Başrollerden Jesse Eisenberg, bahsi geçen Toby'ye hayat verecek. Aktörle Now You See Me filmlerinde birlikte rol alan Lizzy Caplan hikayenin anlatıcısı da olan, Toby'yle yıllar sonra yeniden irtibat kuran arkadaşı Libby karakterini canlandıracak. Claire Danes bahsi geçen Rachel'a hayat verecek.

Adam Brody, Toby'nin eski arkadaşlarından Seth'i canlandıracak. Kadrodaki yeni isimlerden Maxim Jasper Swinton (Halston) ve Meara Mahoney Gross (Don’t Look Up) ise Toby'nin çocukları Solly ve Hanna'yı oynayacaklar.

The O.C. dizisinde canlandırdığı Seth Cohen rolüyle bilinen Brody son dönemde Promising Young Woman, The Kid Detective, Ready or Not ve Shazam! gibi dizilerin yanı sıra Mrs. America dizisinde rol aldı. Yakında Shazam!'ın devam filmiyle de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER