Claire Danes, Fleishman is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı

Claire Danes, Fleishman is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı
Claire Danes, Fleishman is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı.

Kasım 2021'de onay alan dizi projesi, FX'in Hulu dizilerinden birisi olarak ekrana gelecek. Sezonu 9 bölüm sürecek mini dizi, Taffy Brodesser-Akner'in romanından uyarlanıyor. Brodesser-Akner senaryoyu da kaleme alıyor. ABC Signature ise yapımını üstleniyor.

40'lı yaşlarının ortasında, yeni boşanmış Toby Fleishman, flört uygulamalarına dalıp yeni bir hayata adım attıktan sonra gençliğinden daha verimli bir dönem geçirmeye başlar. Üstelik uzun süredir beklediği terfiyi de alır. Ancak bir anda eski eşi Rachel ortadan kaybolur, çocuklar kendisine kalır ve eşinin nerede olduğu ya da ne zaman döneceği belli değildir. Rachel'a ne olduğunu öğrenebilmesi için evliliğini gözden geçirip neler olduğuna daha dürüst bir şekilde bakması gerekmektedir.

Kadrodaki isimlerden Jesse Eisenberg, bahsi geçen Toby'ye hayat verecek. Aktörle Now You See Me filmlerinde birlikte rol alan Lizzy Caplan hikayenin anlatıcısı da olan, Toby'yle yıllar sonra yeniden irtibat kuran arkadaşı Libby karakterini canlandıracak. Danes ise bahsi geçen Rachel'a hayat verecek. Toby'den ayrıldıktan sonra kazandığı özgürlükten başlarda keyif alan ama yeni kimliğiyle ilgili sorunlar yaşamaya başlayan Rachel, her şeyi çözmüş görüntüsünün arkasında bir travma barındıran başarılı bir yetenek menajeridir.

Homeland'deki rolüyle iki Emmy ve üç Altın Küre dahil pek çok ödül kazanan, Temple Grandin dizisiyle de bilinen Claire Danes, Apple TV+ için hazırlanan The Essex Serpent'in kadrosuna da katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER